Biz Kimiz

Misyonumuz

Bir ekmeği üretip satan yerin ismidir, Fırın. Bir kasap yada bir marketin ekmek üretmesini beklemek doğru olur mu tartışmaya açık bir konu öyle değil mi ? Bu örnekleme üzerinden kısaca bahsetmek gerekirse;

NetSee, küçük yada büyük ölçekli iş yerleri, kurum, kuruluş yada bireylerin ihtiyaçları doğrultusunda web sitesi yada onları özel hissettirecek grafik tasarımcıların, yazılım ve film ekibinin bir arada olduğu FreeLancer yani serbest sitil çalışan ekibin adıdır. Amacı ticari beklenti içerisinde olan ticari faaliyet sürdüren işletmelerin yada bireysel web site sahiplerinin daha çok müşteriye ve kullanıcıya ulaşmasını sağlamaktır.

Vizyonumuz

NetSee, bir çok özel projeye imza atmış, farkındalık oluşturarak rakiplerinden daha farklı, global teknolojiyi yakından takip edip, müşterilerine farkındalık hizmeti sunmayı hedeflemiştir.

Bu anlamda çalıştığımız her müşteri bizler için yenilik demektir. Her yeni projemizde benzersiz olmayı hedeflemekteyiz. Müşterilerimizin bizleri tercih etmelerindeki en büyük etken ulusal değil global dünyaya ayak uydurmamızdır. Daha çok referans sahibi olabilmek için yeni pazar araştırmaları ve yeni fikirler üretip bu fikirleri müşterilerimize sunmak için çalışıyoruz.

Ekibimiz

grafik tasarım,web tasarım ve seo uzmanı

Grafik Tasarım ve SEO Uzmanı

Ercan GÜNDOĞDU

Grafik Tasarım ve SEO Uzmanı

1988 Doğumlu, Kocaeli Üniversitesi mezunu. 2006 yılından bugüne kadar bir çok web sitesinin grafik tasarım ve seo çalışmasını başarıyla tamamlamıştır.

Web Tasarım ve Grafik Tasarım Uzmanı

Mustafa Enes ÜNAL

Web Tasarım ve Grafik Tasarım Uzmanı

1987 Doğumlu. Adıyaman Üniversitesi mezunu. 2006 yılından bugüne kadar bir çok projede imzası bulunmaktadır.

Digital Pazarlama Uzmanı

Selman Furkan KOCAMAN

Digital Pazarlama Uzmanı

1996 Doğumlu. Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi mezunu. 2015 yılı itibari ile Digital Pazarlama konusunda, bir çok işletmeye danışmanlık hizmeti vermiştir.

Görsel Prodüksiyon

Osman ÖZCAN

Görsel Prodüksiyon

1988 Doğumlu. Marmara Üniversitesi mezunu. 2012 yılı itibari ile Görsel Prodüksiyon konusunda, bir çok kişi ve işletmeye hizmet sunmuştur.

Post & Fotoğraf

Ahmet ÖZKAN

Post & Fotoğraf

1988 Doğumlu. Marmara Üniversitesi mezunu. 2013 yılı itibari ile ürün ve özel günler iç ve dış alan fotoğraf çekim konusunda, bir çok kişi ve işletmeye hizmet sunmuştur.

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Yoldaş ÇEVİK

Yazılım Geliştirme Uzmanı

1990 Doğumlu. Anadolu Üniversitesi mezunu. 2013 yılı itibari ile bir çok yazılım projesinin üreticisi ve geliştiricisi,  konusunda, bir çok kişi ve işletmeye hizmet sunmuştur.

Ürün Tedarik

Adem KILIÇ

Ürün Tedarik Sorumlusu

1988 Doğumlu, Kocaeli Üniversitesi mezunu. 2012 yılından itibaren güncel donanım ve yazılım ürünlerinin araştırma ve tedarik sürecini yönetmektedir.