NetSee Hakkında

NetSee 2008 yılında İnternet teknolojilerine yönelik çalışmalar yürütmeye başlamış bir kuruluştur. Kurucusu Ercan GÜNDOĞDU, hizmet  sektöründe faaliyet sürdüren işletmelerin düşük harcamalar ile yüksek kazanç sahibi olmaları için ilgili kişi, kurum yada kuruluşlara web tabanlı hizmetler sunarak 2009 yılı itibari ile ticari girişimlerde bulunmaya başlamıştır.

Kocaeli Üniversitesi mezunu olan Ercan GÜNDOĞDU web tasarım ve grafik tasarım konusunda kısa sürede kendisini web hizmetleri ve grafik tasarım kategorilerinde geliştirerek, işletmelere İnternet teknolojileri konusunda danışmanlık hizmetleri dalında çalışmalarına devam ettirmiştir. Türkiye’nin en büyük webmaster destek forumlarından birinde düzenlenen Seo Yarışmasında birincilik derecesi ile web hizmetlerine seo çalışmalarını da ekleyerek, müşterilerine daha iyi hizmet sunmayı sürdürmüştür.

İnsanların en hayırlısı insanlara en faydalı olandır.

2011 yılında çalışmalarına Video prodüksiyon hizmetlerini de dahil ederek artık müşterilerine daha fazla görsel hizmet sunmaya yönelik projeler üretmiş ve bir çok müşterisi bu hizmetten faydalanmıştır.

NetSee amacı sadece web ve grafik tasarım hizmetleri üzerine temelleri atılmış bireysel bir kuruluştan daha farklı olarak, insanlara faydalı olabilmeyi hedeflemiş vizyon ile yönetilmektedir.

2013 yılı itibari ile web ve elektronik devrelerin bir araya getirilmesiyle haberleşme ağı oluşturarak tüketicilerin isteklerini karşılayacak alternatif bir dalda referans olmaktan kaçınmamıştır. Kullanıcıların online olarak bir noktadan başka bir noktadaki elektronik cihazlarına web üzerinden yönetebilmeleri için projeler üretmeye başlamıştır.

2014 yılında web hizmetlerine ek olarak Domain ve Hosting satış hizmetleri eklemiştir. Bu sayede müşterilerine sadece web yada grafik tasarım değil, alan adı yada hosting planlarıyla da kullanıcıların taleplerine karşılık vermektedir.

NetSee – GlobalWorkStation Kimlik

NetSee 2015 yılında Server sistemleri üzerinde hizmetler vermeye başlamıştır. Müşterilerine sanal dünyanın kapılarını açan web hizmetlerinin dışında fiziksel işletme hizmetlerinde de çözüm ortağı olmuştur. IT konularında işletme sahiplerinin yüklerini hafifletmiştir.

2016 Yılı itibari web hizmetleri kategorisine Reklam ve Pazarlamayı da katarak müşterilerinin potansiyel tüketicilere hızlı bir süreçte ulaşmalarına çözüm olmuş ve İnternet Reklam faaliyetleri sunmaya başlamıştır. 2018 yılında NetSee, mesleğine gönül vermiş konusunda uzman web tasarım, yazılım, tekniker, görsel prodüksiyon, ürün tedarik, donanım uzmanlarının bir araya gelmesiyle bireysel bir oluşumdan çıkıp, topluluk haline gelmiştir. Bu değişim ile bir çok hizmet dalında müşteriye Global WorkStation hizmetleri sunmaya başlamıştır.