Harita Hizmetleri

Bir işletmeniz var ve size müşterilerinizin kolayca ulaşabilmesini mi istiyorsunuz ? Google Haritalar ve Yandex Haritalar‘da, müşterileriniz artık size kolayca ulaşabilir.

İşletmenizin haritalarda bulunması kazancınızın artması ve sizlerin çok fazla kullanıcıya ulaşmanıza imkan sunacaktır. Mobil cihazlardan yada bilgisayarlarınızdan işletmeniz hakkında yapılan yorumları okuyabilir, işletmenizde yapılan değişikliklere, haritalarda yer verebilirsiniz.

Google Haritalar ve Yandex Haritalar‘da kayıt yapılmış işletmeniz, müşterileriniz için kolaylık sağlacaktır. Size ulaşmasını kolaylaştırdığı gibi sizlere başkalarına haritalar üzerinden önerebilir.

Haritalarda işletmenizin bulunduğu kategoriyi belirtebilirsiniz. Bu sayede sizinle aynı ismi taşıyan farklı bir işletme var ise, kullanıcıların doğru işletmeyi seçmesine olanak sağlar. İşletme çalışma gün ve saat aralığını siz belirlersiniz. İşletmenizin hizmet verdiği bölgeyiz sizler belirlersiniz.

Mobil cihazlar üzerinden yapılan işletme aramalarında, çıkan sonuçlarda işletmenizin olması durumunda, kullanıcılar “Ara” butonu üzerinden doğrudan sizleri telefon aracılığı ile arayabilir.

Tam da bu konuda sizlere haritalandırma hizmetleri sunuyoruz. İşletmenizin kazancını arttırmak yada sizlere müşterilerinizin ulaşmasını kolaylaştırıyoruz. Google Haritalar ve Yandex Haritalar müşterilerimize danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.